terapia uzależnień
Kategorie:

Terapia uzależnień

Ostania aktualizacja 22 kwietnia 2021

Terapia uzależnień – wiadomości z sieci.

  • Dopalacze rodzaje – Są znane pod wieloma nazwami, mają różne kształty, kolory, a przede wszystkim skład i działanie. Istnieją od połowy lat 80. XX wieku i od tamtej pory cały czas są modyfikowane. Co więcej, są niezwykle niebezpieczne i mają bardzo negatywne działanie. Ze względu na swój skład chemiczny są szalenie uzależniające. Mowa o dopalaczach, które mogą występować pod różnymi postaciami.
  • Jak rozpoznać uzależnienie od komputera?  Komputery są dziś używane do wszystkiego – od pracy i nauki, przez rozrywkę, aż po załatwianie spraw urzędowych. Nic więc dziwnego, że coraz popularniejsze staje się uzależnienie od tego typu urządzeń. W kilka chwil możemy uciec do innego, wirtualnego świata, poznawać nowych ludzi, przebywać w innej rzeczywistości za pośrednictwem gier komputerowych.
  • Objawy przepicia wszywki Uzależnienie od alkoholu to poważna choroba, z którą zmaga się coraz więcej osób. Całkowite wyjście z niej jest niemożliwe, jednak można wytrwać w abstynencji, do czego zwykle potrzebna jest profesjonalna opieka, połączona ze wsparciem bliskich osób.
  • Objawy uzależnienia od leków – Uzależnienie od leków, inaczej lekomania, to nałóg podobny do narkomanii czy alkoholizmu. Może mieć bardzo duży, negatywny wpływ na zdrowie, gdyż substancje zawarte w przyjmowanych medykamentach wchodzą w interakcję z procesami życiowymi.  https://wyspasozo.pl/objawy-uzaleznienia-od-lekow/

angielski czeski francuski niemiecki włoski rosyjski hiszpański szwedzki ukraiński albański arabski ormiański baskijski Bengali bośniacki bułgarski kataloński chiński uproszczony chiński tradycyjny chorwacki duński holenderski esperanto estoński fiński Galician grecki hebrajski hindi węgierski islandzki indonezyjski irlandzki japoński koreański kurdyjski łotewski litewski macedoński Malay maltański mongolski nepalski norweski bokmål perski portugalski, Brazylia portugalski, Portugalia pendżabi keczua rumuński serbski słowacki słoweński somalijski tamilski tajski turecki urdu uzbecki wietnamski walijski jidysz zuluski