Zdrowie / Uroda · 26 października 2019

Przeszczep tłuszczu - naturalne odmładzanie w gabinecie

Przeszczep tłuszczu – naturalne odmładzanie w gabinecie

Ostania aktualizacja 18 października 2022

Przeszczep tłuszczu – naturalne odmładzanie w gabinecie: zabiegi oferowane przez medycynę estetyczną dają nam dziś możliwość zrobienia ze swoim ciałem dosłownie wszystkiego, na co tylko mamy ochotę. Sięgamy po wiele różnorodnych zabiegów, wybieramy wszelkie możliwe sposoby, by coś zmienić, ulepszyć, udoskonalić. A co powiecie na możliwości, jakie daje nam własny tłuszcz? Ale że tłuszcz? Ale jak to? Okazuje się, że medycyna estetyczna potrafi i w tej kwestii nas zaskoczyć, dając możliwość modelowania sylwetki za pomocą własnego tłuszczu.

Dzięki takiej możliwości możemy powiększyć pośladki, piersi, czy inne części naszego ciała, jednocześnie usuwając tłuszcz z tych okolic, które chcemy by wyglądały zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Jak się więc okazuje, tłuszcz wcale nie musi być taki zły, jak się nam do tej pory wydawało. To, co zbędne, okazuje się być jednak niezbędne, bowiem możemy skorzystać z takich rozwiązań, dzięki którym uzyskamy taką figurę, na jakiej tylko nam zależy.

Tłuszcz przyjacielem kobiety, czyli co powie nam tutaj medycyna estetyczna

Przeszczep tłuszczu - naturalne odmładzanie w gabinecie

Przeszczep tłuszczu – naturalne odmładzanie w gabinecie

Całe życie kobiety narzekają na nadmiar tłuszczu. Stale płaczą, że mają go za dużo, że mimo diet i ćwiczeń, pewne newralgiczne części ciała pozostają niezmienione, a inne, w których chcielibyśmy więcej krągłości, pozostają płaskie i bez atrakcyjności. I co z tym wszystkim zrobić? Jak się okazuje medycyna estetyczna i w tym temacie potrafi zdziałać cuda, dlatego też wymyślono rozwiązania, dzięki którym tłuszcz z tych newralgicznych miejsc można pobrać, a następnie wprowadzić go tam, gdzie chcemy te krągłości uzyskać. O ile w przypadku ćwiczeń, czy diety nie zawsze jesteśmy w stanie uzyskać taki efekt, na jakim nam zależy, o tyle takie zabiegi taką możliwość już nam dają. Skąd taka różnica? Jeśli stawiamy na dietę, w której występuje deficyt kaloryczny, prawdą jest że chudniemy, ale na całym ciele. Nie można stracić tylko tłuszczu z brzucha, czy z nóg. Chudnie całość, łącznie z atutami naszego ciała. Jeśli zaś wybieramy takie zabiegi, wówczas działamy bezpośrednio na konkretne części ciała.

Czym jest lipotransfer?

Mówiąc o medycynie estetycznej i o wykorzystywaniu tłuszczu w miejscach, które chcemy powiększyć, taki zabieg nazywa się lipotransfer i wykorzystywany jest na rynku coraz częściej i przez coraz większą grupę kobiet. Nie chce nam się spędzać każdego dnia na siłowni. Szkoda nam czasu na diety cud i ciągłe ograniczenia. Chcemy coś tu i teraz, bez czekania na to, co możemy osiągnąć ciężką pracę, ale widoczne będzie dopiero za jakiś czas. Medycyna estetyczna to dla wielu kobiet prawdziwe szaleństwo pod względem wyglądania tak, jak tylko chcemy i to bez potrzeby czekania miesiącami na efekt. Lipotransfer powinien być wykonywany przez kliniki, które posiadają fachowych lekarzy posiadających w tym temacie fachową wiedzę oraz doświadczenie, tak, aby swoimi działaniami zapewnić klientkom to, na czym im tylko zależy.

Lipotransfer jest metodą modelowania ciała za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej. Pobierany jest tłuszcz z miejsca, gdzie jest go za dużo. Ten poddawany jest specjalnej obróbce technologicznej, w której to selekcjonowane są komórki tłuszczowe. Te najwyższej jakości, które wzbogacone są dodatkowo komórkami macierzystymi podawane są w dane miejsca, które chcemy powiększyć, zaokrąglić lub też uwypuklić.

Co możemy zmienić za pomocą własnego tłuszczu?

Wykorzystując swój własny tłuszcz możemy zmienić z pewnością wygląd piersi. Dzięki takiemu zabiegi, nasz nowy dekolt nie będzie wyglądał jak sztuczny, ale zyska bardzo naturalny piękny wygląd. Wypełniając go tłuszczem, z pewnością stanie się bardziej jędrny i jeszcze lepiej się prezentujący. Zmienić można także wygląd pośladków, bowiem jeśli są one płaskie, mogą nabrać zupełnie nowego wyglądu. Co jeszcze? Na pewno taki zabieg lipotransferu okazuje się także być doskonałym wyborem, jeśli w grę wchodzi medycyna estetyczna dla naszych policzków. Jak wiadomo wraz z wiekiem wyglądają one inaczej. Skóra opada, staje się wiotka, nie ma w niej już tej jędrności. Wybierając zabieg wprowadzenia komórek tłuszczowych, można na nowo cieszyć się pięknym wyglądem, odejmując sobie lat.

Medycyna estetyczna – rozwiązanie, na które stać każdego

Bez względu na to, czy masz 40 lat, czy jesteś przy 50., jeśli coś Tobie przeszkadza, chcesz coś zmienić, naprawić, czy poczuć się bardziej kobieco, masz do tego prawo. Medycyna estetyczna może być tak naprawdę dla każdego. Jeśli nas na nią stać, dobrze, jeśli nie mamy odpowiedniej kwoty, możemy zdecydować się na raty, bowiem coraz więcej klinik takie właśnie usługi w swojej ofercie posiada. Jedno mamy życie i to od nas zależy, jak będzie ono wyglądać. Jeśli zależy nam na doskonałym wyglądzie, możemy zrobić wszystko, czego tylko chcemy, nawet, jeśli w grę wchodzi pomoc lekarza medycyny estetycznej, który posiadając wiedzę i doświadczenie, a także stosowny sprzęt, może cofnąć nasz zegar biologiczny o kilka lat wstecz. Czy tego chcemy? Jeśli tak, możemy wszystko.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski czeski francuski niemiecki włoski szwedzki duński