Marketing / Usługi · 18 sierpnia 2019

Domy to nowe czynniki wpływające na Instagram

Domy to nowe czynniki wpływające na Instagram

Ostania aktualizacja 18 października 2022

Domy to nowe czynniki wpływające na Instagram – osoby wpływowe na Instagramie (influencer marketing) mogą zapomnieć o #OOTD (strój dnia) – moda nie jest już jedynym sposobem na zbudowanie gotówki na Instagramie. Popatrz na wpływowego projektanta wnętrz, który znalazł sposób, by zmienić swój dom w „zarabiającą pieniądze jako gwiazda mediów społecznościowych”, jak donosi Ronda Kaysen dla The New York Times. 

Kaysen stworzył  kanał informacyjny, który działa jako fotoreportaż ich domu, przyciągając tysiące obserwujących, powołując się na 449 000 obserwujących @mytexashouse i 241 000 obserwujących @erin_sunnysideup.

influencer marketing
Część zyskała popularność, opowiadając się za renowacją starego domu lub budowę nowego domu – powiedział Kaysen. – Kilka rozmów w takich dziedzinach, jak moda, rodzicielstwo, gotowanie i makijaż, ale przede wszystkim stanowią przeszkodę dla niezaspokojonej ciekawości w sferze wnętrza domu, ze wszystkimi jego pułapkami.

Pomysł nie jest niczym nowym. Programy telewizyjne Reality, od „Lifestyles of the Rich and Famous” z lat 80. po dzisiejszą ofertę HGTV, od dawna zaspokajają obsesję społeczeństwa na punkcie oglądania domów ludzi – powiedziała Kaysen – Instagram sprawia, że ​​koncepcja jest bardziej dostępna.

Jest to balansowanie między prezentowaniem wyrafinowanej, choć odkrywczej wersji życia domowego, od zdjęć rodzinnych po nieskazitelne i zorganizowane przestrzenie mieszkalne, a nie przesadzaniem.

Zobacz także:

 

Według Kaysena ci, którzy znaleźli sposób na zbudowanie obserwujących i zaangażowanie, generują pieniądze poprzez prowizje partnerskie, reklamy sponsorowane i promocje produktów. Zarobki są nieznane, ale wpływowa osoba, która ma 100 000 obserwujących, może zarobić 1 000 USD na post, powiedziała, powołując się później na platformę Instagram. Ironią tutaj jest to, że wielu przeciętnych pokoleń osób wpływających na wystrój domu prawdopodobnie będzie najemcami przez lata. Dzięki coraz droższemu rynkowi mieszkaniowemu milenium wynajmuje dłużej, a kupuje później. Według Hero Loan Hero, dziś kupujący po raz pierwszy HomeBay prawdopodobnie zapłacą o 39% więcej niż kupujący po raz pierwszy Homebuyers prawie 40 lat temu. Raport SmartAsset wykazał, że w niektórych miastach mediana domu przewyższyła medianę dochodów o tyle, że zaoszczędzenie 20% zaliczki może zająć prawie dekadę. Tak więc, podczas gdy niektóre tysiąclecia czerpią zyski ze swoich dużych domów, inne nawet nie mają wystarczającej ilości pieniędzy na startowy dom.