Technologia · 4 marca 2021

Czarny okap kominowy - TEKA DVT 650 40483510

Czarny okap kominowy – TEKA DVT 650 40483510

Ostania aktualizacja 18 października 2022

Czarny okap kominowy – TEKA DVT 650 40483510 jest połączeniem stali nierdzewnej i czarnego szkła, przeznaczony do kuchni. Silnik z dwiema turbinami pracuje z 3 prędkościami, z obwodowym układem ssącym. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego z wyświetlaczem. Materiał ten ma doskonałe właściwości termoizolacyjne, jest niepalny i trwały. Izolacja wykonana jest z naturalnych składników i nie wydziela szkodliwych substancji po podgrzaniu.

Ten model okapu kominowego wyróżnia się dużą siłą ciągu a to za sprawą nowatorskiego systemu pochłaniania. Posiadając takie urządzenie w swojej kuchni nie trzeba będzie obawiać się przykrych aromatów ani uciążliwego hałasu. Zastosowany design okapu Teka DVT 650 doskonale harmonizuje z pozostałym wyposażenia kuchni, wprowadzając przyjemną atmosferę.

Czarny okap kominowy – TEKA DVT 650 40483510

Czarny okap kominowy - TEKA DVT 650 40483510

Czarny okap kominowy – TEKA DVT 650 40483510

Niemiecki koncern Teka dostarcza najszerszą gamę sprzętu AGD do zabudowy, wykorzystując innowacyjne rozwiązania i technologie po elastycznych cenach. Wszystkie prezentowane produkty posiadają certyfikaty firmowe oraz niezbędne licencje. Do produkcji urządzeń wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały o właściwościach higienicznych, odpornych na ścieranie i antykorozyjnych, aby zwiększyć żywotność i zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wysokiej jakości okap kominowy Teka DVT 650 jest prosty w obsłudze i posiada szereg ważnych i potrzebnych funkcji. Podczas użytkowania widać oznaki zapchania filtra i można szybko zareagować i dokonać jego wymiany. W zestawie znajduje się filtr aluminiowy dwunastowarstwowy. Ważne! Przy regularnym użytkowaniu okapu Teka DVT 650 na meblach nie powstają tłuste osady, które są zawsze trudne do umycia.

Kluczowe korzyści z użytkowania okapu kominowego Teka DVT 650:

  • Regulator czasowy
  • Szklany panel
  • Sterowanie dotykowe.

Dekoracyjny okap kuchenny Teka DVT 650 W o szerokości 60 cm wykonany z wysokowytrzymałego materiału. Materiał kaptura ma najwyższą wytrzymałość, jaką może zapewnić tylko stal nierdzewna. Wyposażony jest w funkcję konwekcji obwodowej, co oznacza, że okap będzie obsługiwał całą powierzchnię pomieszczenia, a nie tylko obszar jego bezpośredniego ustawienia. Okap kominowy wyposażony jest w bardzo wysokiej jakości układ napędowy, dzięki czemu wentylację można zastosować w bardzo szerokim zakresie mocy. Model pracuje w trybach 3-biegowych, w trybie pracy pochłaniacz, wyciąg z efektywnym oświetleniem Led (2 x 3 W). Jest to doskonałe urządzenie spełniające współczesne wymagania, dostosowane do wyposażenia kuchni..

Cechy charakterystyczne czarnego okapu kominowego – TEKA DVT 650 40483510

Okap kuchenny TEKA DVT 650 to nowoczesne urządzenie kuchenne. Ten model jest nie tylko źródłem długotrwałej wentylacji, ale także stylowym elementem wyposażenia kuchni. Jego mocny silnik gwarantuje wysokiej jakości pracę urządzenia w każdym momencie. Okap kominowy działa w trybie oczyszczania poprzez odprowadzanie zanieczyszczonego powietrza bezpośrednio do szybu wentylacyjnego oraz aktywny tryb oczyszczania poprzez specjalne filtry. Urządzenie kuchenne zostało wyposażone w 12-warstwowe filtry metalowe, które skutecznie pochłaniają tłuszcz (98%). A to gwarantuje czystość okapu przez całą dobę. Ważne! Filtry można czyścić w zmywarce.

Możliwe jest również zastosowanie specjalnej funkcji – intensywnego oczyszczania, które przyda się w przypadku oczyszczania powietrza z nieprzyjemnych, ostrych zapachów. Zainstalowane metalowe filtry zapobiegną osadzaniu się kropel tłuszczu i innych osadów z płyty na ważnych urządzeniach wewnętrznych. Okap generuje wydajność ok. 380 m3/ godzinę. Jednocześnie zastosowane technologie zmniejszające poziom hałasu pozwolą na gotowanie w miłej atmosferze. A wskaźnik poziomu hałasu ledwo sięga 64 dB. Okap kominowy Teka DVT 650 cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na zastosowane rozwiązania technologiczne i efektowny design.

Co trzeba wiedzieć o okapie kominowym TEKA DVT 650?

Czarny okap dekoracyjny TEKA DVT 650 to elitarne urządzenie, które może obsłużyć konwekcję powietrza o pożądanej wydajności. Model uzyskał bardzo eleganckie wykonanie, które z powodzeniem może stać się główną atrakcję wnętrza kuchni. Sprzęt oparty jest o nowoczesną elektronikę, korpus okapu wyposażony jest w dotykowy ekran, dzięki któremu maksymalnie efektywnie zorganizuje się wentylację swojej kuchni. Urządzenie kuchenne posiada klasę efektywności energetycznej D. Panel sterowania jest dotykowy z wyświetlaczem znaków.

Okap kominowy kuchenny TEKA DVT 650 jest niezwykle praktycznym sprzętem kuchennym, ponieważ producent wprowadził trzy tryby prędkości, co pozwala usunąć z kuchni każde unoszące się opary z gotowania potraw i oczyść powietrze z nieprzyjemnych zapachów. A technika zapewnia intensywny tryb konwekcji. Model wyposażony jest w bardzo niezawodny i trwały układ napędowy. Natomiast funkcję filtra pełnią elementy filtrujące wielokrotnego użytku, które są wykonane z metalu (wystarczy oczyścić je z tłuszczu z dymem w zmywarce i filtr można dalej eksploatować).

Ten post dostępny jest także w języku: angielski