Transport / Usługi · 4 lipca 2022

Auto holowanie w Warszawie

Auto holowanie w Warszawie

Ostania aktualizacja 4 lipca 2022

Jeśli samochód zepsuje się nagle na drodze, auto holowanie w Warszawie staje się niezbędną usługą do przewiezienia pojazdu do warsztatu samochodowego po wypadku drogowym. Należy pamiętać, że decydując się na holowanie innym pojazdem, może zostać nałożona wysoka grzywna za naruszenie techniki transportu. Jeżeli pojazd nie jest odpowiednio zabezpieczony, lina może się zerwać i taki błąd podczas jazdy może zagrażać życiu użytkownika drogi. Dlatego w stolicy najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wezwanie fachowca, który codziennie będzie holował przyczepę w Warszawie.

Auto holowanie w Warszawie to wygodna i opłacalna usługa

Nasza firma świadczy usługi holowania samochodów na terenie Warszawy oraz pomaga w razie awarii pojazdu i za pomocą przyczepy dostarcza go do miejsca wskazanego przez klienta. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu i opisać swój samochód, jego lokalizację, stan i stan. Przyjeżdża doświadczony kierowca i umieszcza samochód w przygotowanym pojeździe. Usługa holowania jest dostępna 24 godziny na dobę o każdej porze dnia i nocy.

Nasi pracownicy rozumieją wszystkie zasady przewozu każdego pojazdu, niezależnie od jego tonażu czy wielkości. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, skontaktuj się z nami, a Twój samochód zostanie dostarczony do miejsca docelowego. Zdecydowanie zalecamy, aby nie holować własnego pojazdu. Aby przetransportować samochód za pomocą liny holowniczej, gdy nie może on przemieścić się z jednego punktu do drugiego, musisz wiedzieć, jakiego rodzaju awaria się pojawiła i dlaczego samochód nie może kontynuować jazdy sam. I zgodnie z tym należy zdecydować, która metoda trakcji jest najbardziej odpowiednia i jaki sprzęt jest do tego wymagany.

Pomoc 24/7 – Automatyczna trakcja w Warszawie​​

Koszt wynajmu przyczepy nie jest wysoki, ponieważ nasza firma stosuje nowoczesną technologię do przyczep, dążąc do obniżenia kosztów funkcjonowania firmy. Dzięki temu możesz zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo takich usług w przystępnej cenie. Pamiętaj, jeśli jesteś sam na drodze i nikt Cię nie uratuje, możesz zamówić traktor w Warszawie, a Twój pojazd w mgnieniu oka zostanie bezpiecznie przetransportowany (na stację benzynową lub na parking) .

Auto holowanie w Warszawie

Auto holowanie w Warszawie

Zawsze chętnie pomożemy w trudnych chwilach i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków, aby poprosić o pomoc przez telefon, a holowanie zostanie wykonane przez naszych ekspertów odpowiedzialnych za każde urządzenie. Warszawskie firmy holownicze cieszą się nienaganną opinią, o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych klientów. Każdego dnia na służbie jest kilka przyczep samochodowych, gotowych do wyjazdu na wezwanie każdego klienta w stolicy.

Gdy na drodze są problemy i nie ma dokąd jechać, przyczepa dojedzie do Twojego przystanku w najkrótszym czasie, pomagając Ci być wydajnym. Pracownicy firmy zostaną również wyposażeni w specjalny sprzęt do bezpiecznego transportu pojazdów samochodowych. Z nami nie będziesz już w trudnych sytuacjach, z których wydaje się, że nie ma wyjścia.

Holowanie samochodów w Warszawie – poznaj nasze inne usługi!

Nie tylko awarie samochodów czy wypadki drogowe są podstawą pomocy naszej firmie holowniczej w Warszawie. Czasami nasi klienci dzwonią do nas, gdy potrzebują przewieźć inne maszyny, takie jak: motocykle, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, samochody sportowe lub klasyczne, autobusy. Kolejnym powodem do skorzystania z naszej usługi jest przewóz pojazdów, które nie zostały jeszcze zarejestrowane. Zdarza się również, że samochód jest nieprawidłowo zaparkowany i trzeba go przestawić. Na drodze są naprawdę różne sytuacje, które wymagają profesjonalnego wsparcia, a nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy, zapisz numer telefonu do Auto holowanie w Warszawie i skontaktuj się z nami, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Jakie usługi oferuje nasz serwis samochodowy w Warszawie?

Od wielu lat zajmujemy się holowaniem samochodów i posiadamy duże doświadczenie w transporcie pojazdów takich jak:

 • pojazd powypadkowy
 • samochody osobowe i dostawcze do 3,5 tony.
 • karawana.
 • quady, skutery, motocykle.
 • klasyczne auta.
 • prom.

Kontaktując się z naszą firmą – Auto holowanie w Warszawie możesz zamówić:

 1. Użyj kabli rozruchowych, rozrusznika, aby uruchomić samochód w sytuacji awaryjnej.
 2. Naładuj lub wymień wyczerpane baterie (przywieziemy nowe).
 3. Paliwo dostarczamy z pustym bakiem: benzyna, olej napędowy, płyn.
 4. Awaria koła nie jest dla nas problemem, przychodzimy do domu je wymienić.
 5. Jeżeli przyczyną awarii pojazdu jest drobna usterka, nasz pracownik spróbuje ją usunąć na miejscu, a jeśli nie będzie to możliwe, odholuje pojazd np. do warsztatu.
 6. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w tarapatach, gdy Twój samochód wpadnie do rowu, zasypie Cię błoto lub zaspy, nie wahaj się do nas zadzwonić. Pomożemy wyciągnąć samochód.

Dlaczego klienci chcą z nami współpracować od dłuższego czasu?

Posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki czemu możemy sprawnie i bezpiecznie holować w Warszawie w przystępnej cenie. Jesteśmy wiarygodni i nie zostawiamy kierowców w potrzebie. Noc, święto państwowe nie jest dla nas wymówką do odmowy pomocy, jesteśmy dostępni 24/7. Nasze działania są kompleksowe i oferujemy szeroki wachlarz usług, dlatego jesteśmy firmą zdolną wesprzeć każdą trudną sytuację na drodze. Nasi pracownicy są odpowiednio umocowani, dzięki czemu wiedzą, jak postępować w każdej sytuacji, szybko podejmując właściwe decyzje i natychmiast reagując. Holowanie samochodów w Warszawie nigdy nie zawodzi klientów!