Technologia · 1 stycznia 2019

Telewizor Samsung 4K QLED

Telewizor Samsung 4K QLED

Ostania aktualizacja 19 października 2022

Telewizor Samsung 4K QLED – każdy, kto zamówi i opłaci wybrany model telewizora do 31 marca 2019 r., otrzyma Soundbar. Samsung wprowadził w przedsprzedaży zamówienia na telewizor 4K QLED na 2019 r. I jest dostarczany z listwą dźwiękową o wartości do 699 EUR za darmo. Oferta jest ważna tylko w przedsprzedaży, do 31 marca 2019 r. Na stronie www.samsung.com lub w sklepach marki Samsung. Samsung rozpocznie dystrybucję pierwszych zamówionych i płatnych telewizorów wraz z wybranym soundbarem od połowy marca.

Samsung wyposażył swoje QLED na rok 2019 w podświetlenie Direct-Full-Array i technologię „Ultra Viewing Angle”. Dzięki tym technologiom telewizor QLED firmy Samsung na rok 2019 może zapewnić głębszą czerń, lepszy kontrast i szersze kąty widzenia.

Telewizor Samsung 4K QLED

Telewizor Samsung 4K QLED

Nowe telewizory mają również opatentowany „procesor kwantowy”, który jest wyposażony w sztuczną inteligencję, dzięki czemu telewizory QLED 4K mogą odtwarzać dowolne treści w różnych rozdzielczościach z lepszą jasnością, wyższą jakością obrazu i dźwiękiem zoptymalizowanymi dla każdej sceny ze skalowaniem zwiększonym za pomocą sztucznej inteligencji.

Wszystkie QLED Samsunga na rok 2019 obsługują standard HDR10 +, zapewniając doskonałe przetwarzanie obrazu. HDR10 + rozjaśnia jasne sceny i przyciemnia ciemne sceny, optymalizując kontrast dla każdej sceny. Więcej informacji o telewizorach QLED na rok 2019 można znaleźć w tym artykule.


My polecamy telewizor Samsung QE65Q90RATXXH, który spełni oczekiwania naprawdę wybrednych kinomaniaków.